درباره ما

شرکت خانه دوست ترکیبی از گروههای تبلیغات وانتشارات ، مهندسی ،  طراحی وتولید با امور مرتبط و هماهنگ و نیز سابقه معتبر ، مدعی ارائه یکی از بالاترین و متفاوت ترین خدمات به برترین شرکتها و سازمانهای در طی بیش از 20 سال فعالیت خود می باشد.

open
preview

شما همیشه به ایده های تجاری نیاز خواهید داشت.

بسیاری از مدیران بنا به ماهیت شغل و حرفه‌شان نمی‌توانند از روش‌های پرهزینه‌ی بازاریابی و تبلیغاتی برای معرفی شرکت خود و محصولات‌شان استفاده کنند. بر این اساس استفاده از روش‌های کم‌هزینه برای مدیران بازاریابی این کسب و کارها یک ضرورت حیاتی است.

 

سخن مدیر:

هر آنچه درخانه دوست می بینید خدماتی است که کسب و کار شما  برای رشد و ارتقاء  و بهبود مستمر به آن نیاز دارد دامنه خدمات گروه خانه دوست با توجه به منابع انسانی فعال و کارشناسان زبده که در قالب همکارهای درون سازمانی و یا شرکت های همکار از توانمندی های آنها استفاده میکند این اطمینان را به شما میدهد که کلیه نیازهای تهیه استراتژی، تحقیق، بهبود، توسعه، تکمیل منابع انسانی، افزایش فروش، پیاده سازی اتوماسیون های اداری، ورود به بازارهای جهانی و هر آنچه میتواند بهبودی در مسیر فعالیت شما ایجاد کند را بصورت متمرکز در اختیار شما قرار دهد، صداقت، چابکی و به روز بودن اطلاعات تضمین کیفیت خدمات ما است.

 

تعدادی از برندهایی که افتخار همکاری داشتیم

preview
preview
preview
preview
preview
 
preview
preview
preview
preview
preview
 
preview
preview
preview
preview
preview
 
preview
preview
preview
preview
preview

مدیران خانه دوست 

با بیش از بیست سال سابقه سرمایه گذاری وفعالیت در زمینه بازاریابی و تبلیغات

 
preview
دکتر محسن امانی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

دکترای مدیریت ، کارشناس ارشد طراحی صنعتی 

preview
مهندس م. آرمیون
رئیس هیئت مدیره

کارشناس مدیریت تبلیغات تجاری

دنبال ایده های جدید هستید؟ خانه دوست اینجاست...

02122881055 پاسخگوی شما هستیم.